Showroom vid Nacka Forum

För full kostnadseffektivitet och bästa service så sitter vi tillsammans med våra kära möbler. Ibland har vi utställningsexemplar här som vi säljer till rabatterat pris. Vårt lager ligger i Jordbro, men du kan komma hit, prova möblerna, lägga order här och sedan åka direkt och hämta på vårt lager. Mattor köper du bäst direkt här i vårt showroom.

Kontakta oss

Om ni behöver ringa oss är vårt nummer 08-410 441 05.

Öppettider

Vardagar (helgfria): 10-18

Lördagar (helgfria): 10-15

Var ligger det?

Värmdövägen 195 vid Nacka Forum, inte inne i Forum utan i huset bredvid. Intill Handelsbanken. Parkering görs enklast i Nacka Forums parkering. Om du åker buss tar du enklast buss 471 från Slussen till Nacka Forum. Den går ofta och stannar utanför vårt Showroom.

 

Sweef Showroom

Sweef Showroom

Välkommen!


Prisvärd Kvalitet

Prisvärd Kvalitet

  • Noga utvalda möbler
  • 2 års Produktgaranti
  • Bäst deal inom möbler
Läs mer
Tryggt & Säkert

Tryggt & Säkert

  • Nöjda kunder
  • Trygg E-Handels Certifierad
  • Betala efter leverans
Läs mer
Snabb leverans

Snabb leverans

  • Hem från en dag
  • Hämta själv på lagret
  • Tidbestämd leverans i Sthlm
Läs mer