Showroom

För full kostnadseffektivitet och bästa service så sitter vi tillsammans med våra kära möbler. Ibland har vi utställningsexemplar här som vi säljer till rabatterat pris. Du kan komma hit, prova möblerna, lägga order här och sedan åka direkt och hämta på vårt lager. (Vårt lager ligger däremot i Jordbro). Mattor köper du bäst direkt här i vårt showroom. 

Kontakta oss

Om ni behöver ringa oss är vårt nummer 08-410 441 05.

Adress och öppettider

Drottninggatan 75, Stockholm

Mån-fre: 10.00 - 18.00

Lördagar: 10.00 - 15.00

Söndagar: Stängt

Drottninggatan 75

Våra senaste "five star" omdömen

Vi har bäst betyg i Sverige på vår typ av försäljning. Dvs, stora mjuka soffor online. Här är våra senaste högsta betyg. Klickar ni Trustpilot länken ser ni alla betyg. Vi är både stolta och glada över att vi får så många toppbetyg. Tack alla kunder och blivande kunder.

Välkommen!


Prisvärd Kvalitet

Prisvärd Kvalitet

  • Noga utvalda möbler
  • 2 års Produktgaranti
  • Bäst deal inom möbler
Läs mer
Tryggt & Säkert

Tryggt & Säkert

  • Nöjda kunder
  • Trygg E-Handels Certifierad
  • Betala efter leverans
Läs mer
Snabb leverans

Snabb leverans

  • Hem från en dag
  • Hämta själv på lagret
  • Tidbestämd leverans i Sthlm
Läs mer